Showlist data is not configured

*******************************************************************************************************************************************************************************************

SĖKMĖS PAMOKA „Lietuva  ir  pasaulis“

su buvusia mokyklos mokine Ugne Karnilavičiūte

Showlist data is not configured

*************************************************************************************************************

"Kalėdų žvaigždės vedini"

Gruodžio 22 d. Labūnavos kultūros skyriaus salėje vyko Kalėdų šventė pradinukams ir ikimokyklinukams.

 

Šventės dalyviai pamatė naują Kėdainių kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studija POLĖKIS spektaklį „Kalėdų žvaigždės vedini“ (scenarijaus autorė ir režisierė Genovaitė Gustytė Šaučiūnienė). Po spektaklio vaikai susitiko su Kalėdų Seneliu.

Showlist data is not configured

**************************************************************************************************************************************************************

Tarptautinis kompiuterinių kalėdinių ir naujamečių atvirukų konkursas

„Žiemos fantazija“

Labūnavos pagrindinės mokyklos antrokai: Mykolas Bartusevičius, Paulina Bieliauskaitė ir Adomas Vaitiekūnas dalyvavo kompiuterinių kalėdinių ar naujamečių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija“, kurį organizavo VšĮ Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla. Konkurso tikslas: skatinti ir plėtoti informacinių technologijų pažinimą, ugdyti kūrybiškumą ir meninę saviraišką. 

Džiaugiamės antrokų meniškais darbais. Mokiniams ir jų mokytojai Jurgitai Vaitiekūnienei įteiktos padėkos už dalyvavimą.

***************************************************************************************************************************************************************

 

 

Showlist data is not configured

**************************************************************************************************************************************************************************************************

 Konferencija „Medžių giraitėje“ 

Gruodžio 11 d. Labūnavos pagrindinėje mokykloje vyko rajoninė pradinių klasių mokinių pažintinė - praktinė konferencija „Medžių giraitėje“, kurios tikslas – dalytis mokinių patyrimu, ugdant platesnį pasaulio suvokimą, jų savimonę, atsakingumą ir vertybines nuostatas, įsijaučiant į slėpiningą medžio gyvenimą.

Konferencijoje dalyvavo VĮ „Miškų urėdija“ vyriausiasis miškininkas Kazys Vutencas ir VĮ „Miškų urėdija“ Labūnavos girininkijos girininkas Remigijus Bučinskas. Svečiai vaikams papasakojo koks medžio kelias nuo sėklos iki brandaus medžio bei kokie miškai mus supa Kėdainių rajone.

Mokiniai pristatė savo parengtus pranešimus apie medžius, jų apsaugą bei medžio vietą lietuvių tautosakoje bei mene. Kūrybinėse dirbtuvėlėse mokiniai, pasidalinę į grupes, padedami miškininkų ir mokytojų, pagamino medžiams dekoracijų iš gamtinės medžiagos bei buitinių atliekų ir papuošė mokyklos kieme augančius ąžuolus taip įsijungdami į medžių puošimo akciją Lietuvoje.

                                                                                                                                                                                             Pradinių klasių mokytojos metodininkė D. Dovydavičiūtė ir A. Urbonavičienė.

*************************************************************************************************************************************************************

 

  Gruodžio 9 d., Šviesiojoje gimnazijoje vyko jau 6-sis respublikinis muzikos festivalis ,,Žiemos mozaika'', kuriame sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos pradinių klasių vokalinis ansamblis, paruoštas muzikos mokytojos E.Markevičienės.

Showlist data is not configured

 

Labūnavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių mamytės, močiutės dalyvauja kūrybinių darbų parodoje „Nėriniuotos Kalėdos“.

Snaiges nunėrė:

Eriko močiutė Marytė

Medo močiutė Rasa

Martyno mama Edita

Mykolo mama Jurgita

Mindaugo mama Kristina

Godos močiutė Onutė

Dovydo močiutė Marija

Austėjos A. močiutė Genovaitė

Vakarės mama Diana

Granto mama Daiva

Jorio mama Gintarė

Emilijaus mama Dovilija

Adrijaus mama Airida

Mokyklos darbuotoja Jolanta Raižienė.

Nunertos snaigės papuošė mokyklą ir suteikė šventinį džiaugsmą.

 

********************************************************************************************************************************************************************************

Konferencijoje " Aš pirmokas"

 

   Šį rudenį Labūnavos pagrindinės mokyklos pirmokai dalyvavo Respublikinėje pirmų klasių mokinių meninės kūrybos darbų parodoje Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje. Mokiniai,  padedamo mokytojos Almos Urbonavičienės ir Elingos mamos Linos Liberienės bei Jorio mamos Gintarės Ivaškevičiūtės- Dirdės pagamino netradicinį tvarkaraštį iš gamtinės medžiagos " Mano pasaulis". Šis kūrybinis darbas buvo įvertintas II laipsnio diplomu. Gruodžio 9 dieną, mokiniai ir mokytoja buvo pakviesti į Vilnių dalyvauti konferencijoje " Aš pirmokas", kur pristatė savo darbą, susipažino su kitų mokyklų pirmokais, smagiai žaidė ir dainavo, bei gavo atminimo dovanėles.

Showlist data is not configured

*********************************************************************************************************************************************************************************

Šalies vaikų dailės darbų paroda  - konkursas ,,Mano krašto legendos, padavimai, sakmės“

Spalio - gruodžio mėn. Vilniaus Grigiškių pradinė mokykla organizavo šalies vaikų dailės darbų parodą  - konkursą ,,Mano krašto legendos, padavimai, sakmės“. Paroda skirta Lietuvos Etnografinių regionų metams paminėti.

Šio konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis Lietuvos regionais, pažinti tautos kultūrą, siekiant išsaugoti kultūrinio paveldo palikimą, ugdyti  kūrybinius ir meninius gebėjimus, puoselėti vertybines nuostatas.

Šiame konkurse dalyvavo ir Labūnavos pagrindinės mokyklos pradinukai. Mokiniai domėjosi bei skaitė savo krašto legendas, padavimus, sakmes. Pasirinkę vieną savo regiono įdomiausią legendą, padavimą ar sakmę, ją iliustravo.

Padėkas už dalyvavimą konkurse gavo šie mokiniai ir mokytojos: Goda Žukaitė, Mykolas Bartusevičius, Adomas Vaitiekūnas (mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė), Medas Kumetis (mokytoja Janina Ališauskienė), Matas Gustas ir Justina Raižytė (mokytoja Diana Dovydavičiūtė).

Džiaugiamės mokinių kūrybiškumu.

******************************************************************************************************************************************************

MOKINIAI IR MOKYTOJAI PAMINĖJO GRUODŽIO 1-ĄJĄ PASAULINĘ AIDS DIENĄ

   1988 metais Pasaulio Sveikatos organizacija, siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į ŽIV/AIDS ir nukreipti pastangas prevencinei veiklai, gruodžio 1-ąją paskelbė Pasauline AIDS diena. Lietuvoje Pasaulinė AIDS diena minima nuo 1991-ųjų metų. 2011-2015 m. Pasaulinės AIDS dienos šūkis „Siekiame nulio: nulio naujų ŽIV infekcijų, nulio diskriminacijos, nulio mirčių nuo AIDS". Protmūšyje "AIDS geriau žinoti" Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai  gilino žinias apie AIDS. Komandos turėjo atsakinėti į klausimus taipogi iš raktinių žodžių kūrė ketureilius susijusius su AIDS diena. Visi mokiniai buvo be galo kūrybingi.

   III vieta atiteko 8 klasės mokiniams, II vieta 10 klasei, o I -ąją vietą užėmė mūsų jauniausi protmūšio dalyviai penktokai. 

Mokyklos sveikatos priežiūros specialistė D. Pabilionytė 

 

******************************************************************************************************************************************************************************************

Labūnavos pagrindinės mokyklos antrokai Mykolas Bartusevičius ir Adomas Vaitiekūnas dalyvavo respublikiniame 1- 4 pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Iliustracija perskaitytai knygai“, kurį organizavo Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius ir Šeduvos gimnazija. Konkurso tikslas: skatinti mokinius skaityti knygas, ugdyti kūrybinius mokinių gebėjimus. Mokinius paskatino dalyvauti mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė.

Džiaugiamės, kad Adomas Vaitiekūnas tapo laimėtoju už piešinio originalumą ir meniškumą.

 ********************************************************************************************************************************************************************************************

Programa: „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje-2015“

Nuo rugsėjo iki gruodžio mėn. Labūnavos pagrindinės mokyklos pradinukai Kėdainių sporto centre turėjo galimybę ne tik mokytis plaukti, bet ir išmokti saugaus elgesio vandenyje.

Baigiantis metams, Kėdainių kultūros centre, visuomenei buvo pristatytas šį rudenį įgyvendintas projektas. Jame dalyvavo 360 dalyvių, iš jų – penkios šeimos iš Beržų, Siponių ir Mantviliškio kaimų. Plaukti mokėsi moksleiviai iš Akademijos gimnazijos, Labūnavos pagrindinės mokyklos, J. Paukštelio progimnazijos, mokyklos-darželio „Obelėlė“.

Džiaugiamės išmokę plaukti!

Showlist data is not configured

 

Linksmas ir skanus Šv. Kalėdų laukimas Labūnavos pagrindinėje mokykloje prasidėjo meduolinių namelių miestelio kūrimu. Mokiniai dalyvavo tęstiniame „Sveikatos stiprinimo mokyklėlės" praktiniame užsiėmime  „Kelionė į sveikos mitybos šalį“.

Už imbierinių meduolių namelių tradiciją turėtume dėkoti broliams Grimams. Būtent jų pasakos herojai Jonukas ir Grytutė, beklaidžiodami miške, priėjo meduolinį namuką, apšviestą žvakės. Po šios pasakos meduoliniai nameliai taip išpopuliarėjo, kad tapo neatsiejamu švenčių atributu, šeimos ritualu, o iš Vokietijos ši tradicija pasklido po įvairias šalis.

Ši graži tradicija prigijo ir Labūnavos pagrindinėje mokykloje. Antrokės Godos mama Žaneta Žukienė jau antrus metus nuoširdžiai bendradarbiauja su mokykla ir padeda organizuoti renginius. Ši Advento pradžios šventė nustebino ir sužavėjo visus. Mama prikepė dvylika imbierinių meduolių namelių, kurie simbolizuoja besibaigiančius metus. Kiekvienos pradinukų klasės vaikučiai su mokytomis, padedami Žanetos Žukienės,  atsakingai puošė  savo kalėdinį namelį. Kurti kalėdinį namelį mokiniams buvo didžiulis džiaugsmas. Tokia bendra kūryba suartino ir pradžiugino visus pradinukus. Kad namelis būtų gražus, mokiniai nepašykštėjo fantazijos jį puošdami. Namelius dekoravo balta cukraus glazūra, stogus klijavo iš valgomų šiaudelių, riešutų, įvairių sėklų, sausų pusryčių. Šalia namelių apgyvendino ir žvėrelius, "pasodino" eglutes, kai kurie net tvoras "pastatė". Nameliai su langinėmis, kaminu, atvertomis durimis, apšerkšnijusiais langais, varvekliais ant stogo, spalvingomis čerpėmis atrodė lyg iš pasakos. Mokykloje pasklido nuostabus imbiero, cinamono, medaus kvapas.

Kalėdų miestelis džiugins keturias savaites.  Paskui visi ragaus šį sveiką skanėstą. Mat meduoliniai kepiniai ilgai nepraranda skonį, o kaskart vis darosi gardesni.

*******************************************************************************************************************************************************************************

„Linksmoji Pepė – iliustracijų knygai kūrimas“ 

Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinėje mokykloje 2015 m. lakpričio 16 – 27 dienomis vyko šalies pradinių klasių mokinių darbų paroda – konkursas „Linksmoji Pepė – iliustracijų knygai kūrimas", kuriame dalyvavo 172 mokytojai ir jų mokiniai iš 84 skirtingų Lietuvos mokyklų. Iš viso buvo pristatyti net 894 darbai.

Konkurse dalyvavo ir Labūnavos pagrindinės mokyklos 2 klasės mokinė Goda Žukaitė (mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė) ir 4 klasės mokiniai (mokytoja Diana Dovydavičiūtė). Dalyviai ir mokytojai gavo padėkas už dalyvavimą konkurse.

Organizatoriai džiaugiasi, kad konkurse dalyvavo tiek daug kūrybingų ir fantazijos nestokojančių Lietuvos mokinių ir mokytojų.

 

 

 

Trečios klasės mokiniai dalyvavo konkurse "Būk saugus". Komandos vardas "Skruzdėliukai". Komanda buvo gerai įvertinta priešgaisrinės apsaugos inspektoriaus. Apdovanota liemenėmis, tušinukais.

    Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį visame pasaulyje minima Tarptautinė nerūkymo diena. Paminint šią dieną sveikatos specialistė Dovilė Pabilionytė kartu su mokiniais kūrė plakatą „Nerūkyk, būk stilingas“, kalbėjo apie prasmingą laisvalaikio laiką.  Būrelio „Knygas skaityti sveika“ merginos pertraukų metu organizavo akciją „Per arbatą į sveikatą“. Visi buvo kviečiami skanauti mėtų arbatos, pabendrauti su draugais.

   Artėjant Lietuvos kariuomenės dienai į mokyklą atvyko buvęs mokinys, dabar Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono sprogmenų neutralizavimo kuopos vadas Nerijus Alekna kartu su kolega  kuopos specialistu Antanu Brazdausku. Šis susitikimas yra dalis projekto „Sėkmės pamoka“.

   Mokiniai turėjo progą betarpiškai  bendrauti su kariškiais, susipažinti su darbo specifika, priemonėmis. Nerijus nurodė, kokios yra svarbios ir reikalingos taisyklės, kad svarbu viską atlikti gerai ir iki galo, kad jo darbe reikšmingas  komandos vaidmuo.“ Kartais žmogus renkasi profesiją, o kartais profesija pasirenka žmogų“ - minėjo Nerijus. Taip jo gyvenime ir nutiko. Šiandien jo profesija yra  ir jo gyvenimo būdas.

   Nerijus mokiniams vedė pilietiškumo, patriotizmo, meilės savo kraštui  pamoką. Jis kvietė turėti svajonę ir tikėti savo sėkme siekiant tikslo.

Labūnavos pagrindinės mokyklos mokiniai, kaip ir kasmet, lapkričio 16-ąją paminėjo tarptautinę Tolerancijos dieną. Kadangi šių metų tolerancijos simbolis yra mozaika, tai ši kultūrinė pažintinė diena ir buvo pavadinta „Tolerancijos mozaika“. Rytmetis prasidėjo nuo mokyklos direktorės sveikinimo žodžio ir diskusijos su 5-10 kl. mokiniais „Kas tai yra tolerancija“. Toliau tolerancijos tema gilinome žinias žaizdami žaidimus su visuomenės sveikatos specialiste Dovile, visi kartu žiūrėdami video įrašus: Br. Kun. A. Peškaitis OFM „Tolerancija yra pirmas žingsnis artimo meilės link ir Jurga Šeduikytė Tolerancija leidžia peržengti ribas. Tą dieną mokyklos rūbinėlės sieną papuošė mozaika Aš esu. Mozaiką padarė 1-10 kl. mokiniai iš spalvotų popieriaus lapų, ant kurių buvo užrašę savo būdo savybes. Tolerancijos dienai buvo ruošiamasi iš anksto. Renginyje Mūsų raktas į toleranciją mokiniai pristatė namų užduotį, kuri labiausiai atspindėjo tolerantiškumo pavyzdį. Ypač visus labai sužavėjo tautų draugystės pavyzdys - pradinukų indiškas šokis. Po pietų 13 val. mūsų mokykla, kartu su visa Lietuva, prisijungė prie solidorumo akcijos pagerbti tylos minute per teroristų išpuolius Prancūzijoje žuvusiųjų atminimą.

  Įvykiai pasaulyje rodo, kad tolerancijos tema yra labai aktuali. Tad darykime viską, ką galime, kad bent mūsų aplinkoje neliktų vietos antitolerantiškumui.

Soc. pedagogė Aldona Bukauskienė

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) šį rudenį, jau ketvirtus metus iš eilės, kviečia darželinukus, pradinių klasių moksleivius ir šeimas sukurti „Švarių rankų šokį 15“. Mūsų pradinukai konkurse dalyvauja ir mokosi teisingai plautis rankutes jau ketvirtą kartą.  Šiais metais rankytes "plovėm" Bollywood'o stiliuje:) Vaikams labai patiko ir gerais įsiminė taip sudėlioti rankų plovimo judesiukai. 

Mokiniams pasirengti padėjo pradinių klasių mokytojos metodininkės - D.Dovydavičiūtė ir J. Vaitiekūnienė, sveikatos priežiūros specialistė D. Pabilionytė, mamos - D. Vaičiulienė ir Kristina Gadišauskienė.

 

 

Čia galima pamatyti šokį : https://www.youtube.com/watch?v=dolAagtXzrw

    Vėl lapkritis, vėl susirinkome į šviesos ir knygos šventę – tarptautinį  projektą „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“. Šiuo  projektu siekiama populiarinti literatūrą ir knygų skaitymą, skatinti savišvietą, skatinti Šiaurės ir Baltijos šalių kultūrinį bendradarbiavimą, pabrėžti bibliotekų svarbą visuomenės kultūriniame gyvenime. Šių metų tema „DRAUGYSTĖ“. Literatūra mums siūlo draugystę su knygų herojais, draugystę tarp knygos ir skaitytojo. Paklausyti  skaitymo, susitikti su knygų veikėjais, pakalbėti apie draugystę atėjo pradinių klasių mokiniai. Jaukiai susėdę klausėsi Maria Parr Vaffelhjerte  ("Vaflinė širdelė") knygos ištraukos skaitymo, pačios autorės skaitomo įrašo, virtualiai susipažino su jaunaisiais skaitytojais Danijoje. Draugystei sustiprinti žaidė žaidimus, kuriuos padėjo surengti Karlsonas, Pepė, Mažylis ir kiti knygų veikėjai. Visus pralinksmino grupės „ABBA“ pasirodymas.

   Atsisveikinimui kiekvienas mokinys gavo atvirlaiškį su užduotimi: nusiųsti jį draugui.

   Projektas dar kartą subūrė prie knygos, supažindino su kitomis šalimis, jų kūryba ir mokė draugauti.

 Šiaurės šalių bibliotekų savaitę organizuoja Asociacijų Norden Sąjunga, bendradarbiaujant su nacionalinėmis asociacijomis Norden. Projektą remia Šiaurės ministrų taryba.

Labūnavos pagrindinės mokyklos bibliotekinė Vilma Matonienė

 

   Lapkričio 6 – ąją – Pyragų dieną - Labūnavos pagrindinėje mokykloje viešpatavo skanumynai ir kilnus noras padėti.

   Antrokų  mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė pakvietė visus susiburti itin kilniam tikslui – padėti likimo nuskriaustiems vaikams. Šia iniciatyva, kurią įkvėpė „Išsipildymo akcija“, visi geros valios žmonės kviečiami iškepti pyragą. Už pyragų gabalėlius surinkti pinigai bus panaudoti likimo nuskriaustiems vaikams padėti.

   Antrokėlių mamų ir mokytojos keptais pyragais vaišinosi visa Labūnavos pagrindinės mokyklos bendruomenė. Pyragų dieną surinktos lėšos skirtos padėti mažiesiems ligoniukams ir likimo nuskriaustiems vaikams.

   Tikimės, kad Pyragų diena taps saldžia aukojimo tradicija ir prie mūsų keptais pyragais nukloto stalo rinksimės kasmet. Juk svarbiausia – nuoširdus noras padėti.

 

************************************************************************************************************************************************************************

Dalyvavo „Sveikatos akademijoje“

Mokykloje ne tik formuojami vaikų sveiko gyvenimo įpročiai, bet ir patys mokiniai skatinami dalintis gerąja savo sveikos gyvensenos patirtimi.

Lapkričio 6 dieną Baisogalos pradinėje mokykloje-darželyje  vyko Lietuvos II – IV klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija „Sveikatos akademija“. Šios konferencijos tikslas - skleisti gerąją mokinių patirtį sveikos gyvensenos temomis. Pranešimus skaitė mokiniai iš Joniškio, Radviliškio, Šeduvos, Baisogalos, Pakruojo, Raseinių ir Kėdainių r.  mokyklų.

Labūnavos pagrindinės mokyklos 2 klasės mokinys Benas Gadišauskas skaitė pranešimą "Jei sportuosi - būsi sveikas". Mokinį paruošė pradinių klasių mokytoja metodininkė Jurgita Vaitiekūnienė.

Jaunieji pranešėjai rekomendavo sveiko gyvenimo receptus, analizavo stebėjimų išvadas. Visi pranešimai buvo labai įdomūs, išradingi ir kūrybingi.

Konferencijos pabaigoje mokiniams buvo įteiktos padėkos ir dovanos, o jiems padėjusiems pasiruošti pedagogams kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

***********************************************************************************************************************************************************

Seime atverta A. Mitrulevičiaus globojama šiaudinių skulptūrų paroda

 

   Lapkričio 4d. Seime atverta tautodailininkės Danutės Saukaitienės šiaudinių skulptūrų paroda „Žolynų virsmas“. Menininkė jau daugiau nei dešimtmetį kuria šieno ir žolynų skulptūras. 2005 metais buvo surengta pirmoji menininkės darbų paroda. Tautodailininkė aktyviai dalyvauja mugėse, seminaruose, mielai patirtimi dalinasi su savo gerbėjais. Menininkės darbų tematika labai įvairi – nuo gervinių paukščių, zodiako ženklų iki šventųjų atvaizdavimo šiaudiniuose paveiksluose, gyvybės medžių įvairovės.  „Linkiu naujų idėjų, pasiekti ko trokštate ir įgyvendinti tas vizijas, apie kurias svajojate“, – sveikino parlamentaras A. Mitrulevičius.  Tautodailininkę D. Saukaitienę pasveikino profesorius, etnologas Libertas Klimka, į parodą Seime atvykę menininkės vaikai, menininkai, pedagogai, draugai.

 

   Parodą atidarė mūsų mokyklos mokinė Rugilė Kelpšaitė su muzikos mokytoja Edita Markevičiene.

 

Labūnavos pagrindinės mokyklos pradinukai, mokytojos Jurgita Vaitiekūnienė, Alma Urbonavičienė, Diana Dovydavičiūtė, Janina Ališauskienė ėmėsi iniciatyvos dalyvauti Lietuvoje vykstančio sveikatinimo projekto “Nedelsk” akcijoje „Tūkstantis gervelių“.

Gervė – nacionalinis Japonijos paukštis, nuo seniausių laikų simbolizuojantis laimę, turtą, amžiną jaunystę. Japonų liaudies išmintis sako: nori, jog išsipildytų norai ir siekiai, išlankstyk tūkstantį popierinių gervelių. Tikima, kad tūkstantis išlankstytų popierinių gervelių išpildo slapčiausius žmogaus norus, o kam  nors padovanotas tūkstantis jų figūrėlių dovanoja sveikatą.

Į gervelių lankstymo akciją mielai įsijungė ir mokinių tėveliai, pedagogai, bendruomenės moterys. Iš viso išlankstyta 1165 gerevelės.

Spalis – pasaulinis kovos prieš krūties vėžį mėnuo.  Mokiniai savo mamoms tą dieną dovanojo ir laiškus, kuriuose skatino tikrintis sveikatą. Iš sulankstytų gervelių vaikai sudėliojo didžiulę širdį.

 

Gerveles padovanosime gydymo įstaigoms, kad džiugintų lankytojus ir teiktų viltį gyventi sveikai ir laimingai.

*************************************************************************************************************************************************************************************

 

Spalio 11d. Panevėžyje vyko regioninis vaikų ir jaunimo talentų atrankinis konkursas ,,Aukštaitijos perlas‘‘, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos Mokinės Elinga Liberytė (1kl.) ir Rugilė Kelpšaitė (6kl.).

 

Spalio 10 d. mokykla atšventė savo 65-ąjį gimtadienį. Kvietimą atvykti į savo mokyklą išgirdo daugiau nei dešimt mokykloje dirbusių mokytojų ir per septyniasdešimt besimokiusių mokinių. Čia jų laukė dabartiniai mokiniai, mokytojai, įstaigos vadovai.

Rudens gėrybių kilimas mokyklai

Spalio 10 dieną Labūnavos pagrindinė mokykla šventė jubiliejų. Pasitikdami gražią šventę, mokyklos priešmokyklinukai, pradinukai, tėveliai, pedagogės Diana Dovydavičiūtė, Jurgita Vaitiekūnienė, Janina Ališauskienė, Alma Urbonavičienė ir Audronė Varkalienė pririnko įvairiaspalvių gėlių žiedų, obuolių, kankorėžių, kaštonų, kukurūzų burbuolių, kitų rudens gėrybių ir sudėjo į mozaiką, išrašydami mokyklos 65 metų sukakties skaičių.

 

Taip spalvingai ir originaliai pasipuošė aplinka, pranešdama, kad mokykla švenčia jubiliejų ir kviečia visus ją aplankyti.

 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com