Mokinių pasiekimai

Mokinių pasiekimai 2016-2017 m.m.

Rajone

  • 1-4 kl. dailaus rašto konkursas „Rašom“ (Justina Bagdonaitė, 1 kl. I vieta, Karina Yliūtė, 1 kl. III vieta).
  • 2-3 kl. mokinių protų mūšis: „Mažasis lyderis - 2017“ ( I vieta).
  • 3 kl. mokinių Teisinių žinių viktorina „Būk saugus“ (I vieta).
  • Kvadrato varžybos (I vieta merginų komanda pagrindinių mokyklų tarpe).
  • Kaimo vietovės lengvosios atletikos keturkovės varžybos (merginų komanda I vieta, vaikinų komanda III vieta).
  • Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2017“ – (Adomas Vaitiekūnas, 3 kl. I vieta tarp 10 geriausiųjų rajone, Mykolas Bartusevičius, 3 kl. II vieta tarp 10 geriausiųjų rajone, Viktorija Vilčinskaitė, 1 kl., Nociūnų sk., IV vieta tarp 10 geriausiųjų rajone).
  • 1 kl. meninio skaitymo konkursas „Su knyga-per gyvenimą“ (Hektoras Taujanskas, 2 kl. „Dobiliuko“ sk., I vieta, Karina Saulevičiūtė, 3 kl. II vieta, Karina Yliūtė, 1 kl. III vieta) .
  • Šaškių varžybos (Šarūnas Didykas, 5 kl. II vieta).
  • „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos (II vieta).
  • Olimpinio festivalio kroso varžybos (Romutė Savickytė, 9 kl. II vieta).
  • 4 kl. matematikos olimpiada: „Geriausias matematikas“ (Liucija Valkiūnaitė, 4 kl. „Dobiliuko“ sk.. II vieta).
  • 2-4 kl. „Rašau diktantą 2017“ konkursas (Goda Žukaitė, 3 kl. III vieta).
  • Rajono mokyklų žaidynių 3x3 krepšinio varžybos (III vieta rajone tarp pagrindinių mokyklų).
  • Technologijų olimpiada (Mantas Jasikėnas, 8 kl. III vieta tarp rajono 8-10 kl. mokinių).
  • Rajoninis piešinių konkursas: „Kalėdinis atvirukas su Švento Rašto tekstu“ (Rimantas Kochanauskas, 10 kl. nugalėtojas).

Respublikoje

  • Kauno apskrities 3 kl. mokinių Teisinių žinių viktorina „Būk saugus“ (I vieta).
  • Respublikinis vaikų piešinių konkursas: „Augu sveikas ir stiprus“ (Paulina Bieliauskaitė, 3 kl. I vieta).
  • Respublikinė technologijų paroda-konkursas „Ateities automobilis“ (Benas Gadišauskas, 3 kl. I vieta, Erikas Ylius, 3 kl. II vieta).
  • Respublikinis piešinių, nuotraukų konkursas: „Lietuvos paukščiai 2017“ (Adomas Vaitiekūnas, 3 kl. II vieta).
  • Respublikinio 1-4 klasių mokinių aplikacijos konkursas “Kalėdų belaukiant”(Austėja Aniulytė, 4 kl., Austėja Jasikėnaitė, 4 kl. II vieta).
  • Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (Iveta Gudeliauskaitė, 1 kl. „Dobiliuko“ sk., lietuvių k., matematika, biologija, informacinės technologijos aukso medalis).
  • „Kalbų Kengūra 2017“ (Erikas Ylius, 3 kl. (anglų k.) sidabrinės Kengūros diplomas, Aretas Zupkus, 5 kl., Mantas Jasikėnas, 8 kl., Simona Rapalavičiūtė, 7 kl. (lietuvių k.) oranžinės Kengūros diplomai).
  • Konstitucijos egzamino 2016 kūrybinis konkursas „Mano sveikinimas Konstitucijos egzaminui“ (Goda Žukaitė, 3 kl. nugalėtoja).
  • Respublikinis 1-4 kl. mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda: „Tetulės ąsotėlis“ (Benas Gadišauskas, 3 kl. nugalėtojas).
  • Respublikinis rašinio konkursas „Laiškas mamai“ (Benas Gadišauskas, 3 kl. III vieta).
  • Respublikinis konkursas: „Žemės pasakojimai“ ( Deividas Grigonis, 3 kl., Adomas Vaitiekūnas, 3 kl., Goda Žukaitė, 3 kl., Austėja Jasikėnaitė, 4 kl. nugalėtojai).
  • Nacionalinis neformalaus švietimo projektas 3 kl. mokiniams: „Sveikos gyvensenos ABĖCĖLĖ“. Istorijų kūrimas (Adomas Vaitiekūnas, 3 kl. geriausia istorija).
  • Lietuvos 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas: ,,Žemė pina žiedų pynė“(Karina Saulevičiūtė, 3 kl. Austėja Jasikėnaitė, 4 kl. nugalėtojos).

 

Mokinių pasiekimai 2015-2016 m.m.

Rajone

Mokinių technologijų olimpiada (Mantas Jasikėnas 7 kl.  septintų kl. mokinių tarpe užėmė I vietą).

Pradinių klasių mokinių konkursas “My first English book“  (I vieta).

Moksleivių olimpinio festivalio kvadrato varžybos  (pagrindinių mokyklų tarpe merginų komanda užėmė I vietą).

Projekto „Menų malūnas“ skaitovų konkursas „Pavasaris pražydo žodžiais“(Šarūnas Didykas  4 kl. Nociūnų skyrius  I vieta).

Lietuvos mokinių matematikos konkursas „KENGŪRA“  (Joris Dirda, 1 kl. rajone I vieta Nykštukų grupėje).

2-4 kl. mokinių lietuvių k. diktanto „Rašau diktantą-2016“ konkursas  (Goda Žukaitė  2 kl. II vieta, Austėja Aniukytė, 3 kl. III vieta).

Skaitovų konkursas „Pavasaris pražydo žodžiais“ (Karina Saulevičiūtė, 2 kl. tapo nugalėtoja). Mokinių mažojo futbolo „ Pirmokų lyga“  varžybos ( laimėta Mažoji taurė).   

2-4 kl. mokinių dailaus rašto konkursas „Rašom“( Goda Žukaitė, 2 kl.  II vieta, Austėja Aniulytė 2 kl. III vieta, Justina Raižytė 4 kl. III vieta, Taironas Justinavičius, 2 kl. Nociūnų skyrius, III vieta, Šarūnas Didykas,4 kl. Nociūnų skyrius III vieta).

1-4 kl. meninio skaitymo konkursas „Su knyga-per gyvenimą“ ( Karina Saulevičiūtė, 2 kl. III vieta,  Hektoras Taujanskas, 1 kl. „Dobiliuko skyrius II vieta,  Ieva Jančiauskaitė , Nociūnų skyrius 2 kl.  III vieta,  Šarūnas Didykas, 4 kl.  Nociūnų skyrius III vieta).

Moksleivių olimpinio festivalio   kaimo vietovės lengvosios atletikos keturkovės varžybos ( merginų komanda II vieta, vaikinų III vieta).

 Moksleivių olimpinio festivalio  kroso varžybos ( III vieta).

Moksleivių olimpinio festivalio  krepšinio 3x3 varžybos  (III vieta).

Moksleivių olimpinio festivalio  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (pagrindinių mokyklų tarpe III vieta).

 

Respublikoje

 

Lietuvių kalbos Kengūra (Aretas Zupkus, 5 kl. oranžinis diplomas, Justinas Skiparius, 6 kl. auksinis diplomas).

Anglų kalbos Kengūra  (Juras Valionis, 4 kl. auksinis diplomas, Matas Gustas, 4 kl. auksinis diplomas, Monika Narbutaitė,4 kl. oranžinis diplomas, Justina Raižytė, 4 kl. oranžinis diplomas, Adomas Paškevičius, 8 kl. oranžinis diplomas).

Rusų kalbos Kengūra  (Mantas Jasikėnas, 7 kl.  auksinis diplomas).

„Olympis 2016“ ( Dominykas Klimavičius, 4 kl., matematika „Dobiliuko“ skyrius  III laipsnio diplomas, Goda Rušaitė, 4 kl. anglų kalba, matematika „Dobiliuko skyrius  II ir III laipsnio diplomai,  Austėja Gžigužauskaitė 4 kl., anglų k. „Dobiliuko“ skyrius  II ir III laipsnio diplomai).

Respublikinės tradicinių šokių „Patrepsynė“ varžytuvės Justina Raižytė, 4 kl. ir Matas Gustas, 4 kl. tapo laureatais).

Respublikinis mokinių nuotraukų konkursas „Aš matau tave laimingą“  (Goda Žukaitė, 2 kl. I vieta.

Respublikinis piešinių konkursas „Mano šeima sportuoja“  (Miglė Dubinskaitė, 2 kl. I vieta).

Respublikinis piešinių konkursas „Mano šeimos gydytojas“  Augustė Ginelevičiūtė, 2 kl. tapo prizininke).

Respublikinis moksleivių piešinių konkursas „Žemės pasakojimai“ (Goda Žukaitė, 2 kl. tapo prizininke).

Respublikinis konkursas „Nuo plačios tėvynės iki gimtinės“ „Dobiliuko“ skyrius  (II vieta).

Lietuvos mokinių liaudies dailės konkursas “Sidabro vainikėlis”  Aukštaitijos regiono turas

( Justina Raižytė, 4 kl. II vieta).

Respublikinė 1-2 kl. technologijų paroda-konkursas „Skrybėlė mamai“  (Benas Gadišauskas, 2 kl.-II vieta).

Respublikinis pradinių klasių mokinių dailės darbų paroda-konkursas „Sveikatos miestas“ ( Goda Žukaitė, 2 kl. II vieta).

 

 

Mokinių pasiekimai 2014-2015 m. m.

Rajone 

Mokinių olimpinio festivalio 3x3 krepšinio varžybos ( I vieta pagrindinių mokyklų tarpe)

Mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos varžybos  ( I vieta)

Dailaus rašto konkursas „Rašom“ (II vietą)

2-4 kl. mokinių konkursas „Rašau diktantą“ (vieta) 

Keturkovės varžybos (II vieta)

Virvės traukimo varžybos  (II vieta) 

1-4 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas (III vieta)

Kvadrato varžybos (III vieta)

Olimpinio festivalio  varžybos (pagrindinių mokyklų tarpe bendra III vieta)

Respublikoje

Tarptautinis pradinių klasių mokinių kūrybinis darbų konkursas „Kalėdinis lietuviškas skambantis žaisliukas“ ( laureatas,  II vieta)

Respublikinės varžytuvės „Tautosakos malūnai–2015“ ( II vieta)

Respublikinės meninės kūrybos darbų konkursas- konferencija „Mano pasaulis“ ( nugalėtojai)

Respublikinis ekologinis konkursas „Žalioji palangė“ (nugalėtojai)

Respublikinis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Pavasario šaukliai“ ( laureatas)

Respublikinis moksleivių piešinių konkursas „Žemės pasakojimai" ( II vieta)

Respublikinis kompiuterinių piešinių konkursas "Tau, mamyte - 2015“( II vieta)

Respublikinis vaikų piešinių ir nuotraukų konkursas „Lietuvos paukščiai 2015“ (III vieta)

Tarptautinis matematikų konkursas „Kengūra“  (2 mokiniai pateko tarp 50 respublikoje geriausių, jie buvo apdovanoti piniginėmis premijomis ir asmeninėmis dovanomis)

Respublikinė Kalbų Kengūra ( mokiniai apdovanoti diplomais ir padėkos raštais)

 

Mokinių pasiekimai 2012-2013 m.m.

Rajone

Rajoninės mokinių folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė 2013“ (I vieta)
Rajoninės keturkovės varžybos (1 vieta berniukų komanda)
Trečių klasių moksleivių konkursas „Būk saugus“ (2 vieta)
Rajoninės olimpinio festivalio pradinių klasių kvadrato varžybos (2 vieta)
Rajoninis protų mūšis: „Kėdainių krašto istorijos paslaptys“ (3 vieta)
Rajoninė 5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada (3 vieta)
Technologijų olimpiada (3 vieta)
Rajoninės pradinių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos (3 vieta)
Rajoninės olimpinio festivalio 5-6 kl. mokinių kvadrato varžybos (3 vieta berniukų komanda)
Rajoninės olimpinio festivalio tinklinio varžybos (3 vieta)
Rajoninės kroso estafečių varžybos (3 vieta)

Respublikoje                       

Respublikinė baigiamoji šventė „Raktas į mokyklos muziejaus skrynią“ (2 vieta)
Respublikinės mokinių folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė 2013“ (laureatai)
Tarptautinis Lietuvos mokinių matematikos konkursas „Kengūra 2013“
( 2 kl. mokinys pateko tarp 50 geriausių respublikoje, o rajone 1 vieta)

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com