Ąžuoliuko skyrius

Kalėdinė šventė

Gruodžio 18 dieną vaikučiai ir jų tėveliai susirinko į Kalėdinę šventę, kurioje mažųjų laukė susitikimas su Kalėdų seneliu. Visas darželis klegėjo nuo vaikų juoko, šurmulio ir džiaugsmo. Vaikus šventėje linksmino Daiva Makutienė su grupe „Perliukas“. Vaikai kartu su nykštukais dainavo, žaidė muzikinius žaidimus, dalyvavo linksmose estafetėse. Padėjo seneliui surasti ir panešti dovanas, deklamavo eiles.

Visi kartu gėrėjomės vaikų ir tėvų paroda „Angelas baltas“.

____________________________________________________

Ant Jūsų rankų supasi gerumas...

Ateinu Jus abu apkabinti,

Kada širdį akmuo man suspaudžia...

Padainuokit lopšinę anūkams –

Tą lopšinę – pravirkdančią, graudžią.

Nors už lango – pirmasis sniegas  ir šaltukas, Labūnavos pagrindinės mokyklos „Ąžuoliuko“ skyriuje  ypatingai šilta. Pasižmonėti, pasidžiaugti savo vaikaičiais sugužėjo gausus būrys senelių – jie rinkosi į tradicinę senelių šventę. Džiugu, kad senelių susirinko pilna salė. Suvažiavo iš įvairių Lietuvos kampelių.

Vaikų akelės spindėjo, jie mojavo savo seneliams, šoko ratelius, dainavo, deklamavo eilėraščius iš visos širdies. Vaikus ir senelius linksmino auklėtojos Rita Šaltienė ir Gražina Činikienė, persirengę močiute ir seneliu. Seneliai nenusileido mažiesiems – patys buvo labai aktyvūs šventės dalyviai. Jiems teko varžytis keliose rungtyse: minti mįsles, sekti pasakas, dainuoti lopšines, žaisti ratelius, šokti. Visų nuotaika buvo puiki.

Kiekvienas vaikas šią dieną su pasididžiavimu stengėsi  parodyti draugams savo mylimus senelius. Juk jie yra vieni iš svarbiausių žmonių vaikų gyvenime. Visi žino, kad močiutė yra geriausia pasaulyje. Jai gali prilygti tik senelis, kuris visada pasiruošęs imti vaikus pasivaikščiojimams, moko važiuoti dviračiu, vaišina saldainiais, kai niekas nemato... Senelio ir močiutės meilės nepakeis niekas.

Po aktyvios veiklos visi susėdo prie bendro vaišių stalo pasimėgauti arbata. Seneliai dalinosi įspūdžiais, džiaugėsi savo anūkais, bendravo tarpusavyje.

 Labūnavos pagrindinės mokyklos direktorė Rita Karnilavičienė dėkojo visiems už puikią šventę, išskirtinį dėmesį, šilumą, net už jaudulį. Ji atsisveikino žodžiais: „Bus laimingi tėvai, bus laimingi vaikai, bus laimingi ir seneliai“.

„Dabar, - anot Meidos ir Martynos prosenelės Reginos – mes gyvensime prisiminimais ir lauksime tokių bendrų švenčių, suvedančių anūkus ir senolius prie bendros veiklos.“

                                                            Labūnavos pagrindinės mokyklos „Ąžuoliuko“ skyriaus  priešmokyklinio ugdymo pedagogė Audronė Varkalienė

___________________________________________________________

„GĖRYBIŲ KRAITELĖ“

   Atskubėjęs rudenėlis dovanoja daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta, kutena...

Jau tradicija tapo rudenį pasitikti  rudenėlio švente. Vaikai į salę suėjo pasipuošę vaisių, daržovių karūnėlėmis. Šventės vedančioji meninio ugdymo pedagogė Rita Kučiauskienė kartu su vaikais ir auklėtojomis, smagiai dainavo daineles, šoko ratelius apie rudenį ir jo gėrybes. “Dėdė Rudenėlis“ auklėtoja Gražina Činikienė papasakojo vaikams, kaip pasidaryti puošnią rudeninę vaivorykštę iš spalvotų lapų. Daug džiaugsmo, šypsenų vaikams suteikė kūrybinis procesas.

________________________________________________________________

Vakaras su tėvais

   Spalio 10 dieną „Bitučių“ grupės vaikai kartu su savo tėveliais rinkosi į savo grupę. Kartu pabūti, pasidalinti savo lūkesčiais, pabendrauti, pasidžiaugti vaikų šokiais ir žaidimais. Visą savaitę vaikai rinko įvairias rudens gėrybes, gamtinę medžiagą, paskutinius rudens žiedus. Surinktomis gėrybėmis buvo nuklotas visas stalas. Tėveliams buvo pasiūlyta kartu su vaikais sukurti „Rudens mandalą“. Gražu buvo žiūrėti, kaip stengėsi vaikai padedami tėvelių. Džiaugiuosi puikiu tėvų, vaikų ir pedagogų bendradarbiavimu siekiant gerų, džiugių ir malonių emocijų.

                                                               Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Audronė Varkalienė

________________________________________________________________________________________________

Mokytojo diena „Ąžuoliuko“ skyriuje

    Kasmet, kai po kojomis čeža  rudeniniai lapai, o kiemus dar puošia spalvingi jurginų žiedai, pedagogus aplanko jų profesinė šventė - Tarptautinė mokytojo diena. Pačius šilčiausius žodžius, skambias daineles, šokius, mažieji darželio ugdytiniai ir pradinių klasių mokiniai skyrė savo mokytojoms ir auklėtojoms. Benas Gadišauskas pagrojo akordeonu, o Adomas Vaitiekūnas – saksofonu. Gražiais linkėjimais šventę pradėjo ir baigė meninio ugdymo pedagogė Rita Kučiauskienė,  „Dėkojame už Jūsų širdies gerumą, gebėjimą kasdien atrasti kažką nepaprasto ir įdomaus, ir tuo nepaprastumu sudominti vaikus. Linkime Jums stiprybės, kantrybės, profesinio pasididžiavimo ir gražių siekių. Ir toliau skleiskite šilumą, gėrį, jaukumą, neškite išminties žiburį savo kely...“

 

2017-2018 m.m.

______________________________________________________________________________

Pakilkit į mėlyną aukštį,

Ir skriskit pirmyn tarsi paukščiai,

Mokyklon, išskleidę sparnus

Palikę mažuosius draugus...

„Bitučių“ grupės išleistuvės

   Gegužės 31 d. „Ąžuoliuko“ skyriuje vyko priešmokyklinukų išleistuvės į mokyklą. Pasipuošę vaikai skubėjo į salę, kur jų laukė jaunesni draugai, direktorė, auklėtojos, tėveliai ir kiti jų artimieji. Vaikai deklamavo, šoko ir dainavo. Direktorė Rita Karnilavičienė įteikė darželio baigimo diplomus.  

Grupėje vaikai valgė šventinius pietus. Tėveliai ir auklėtoja pasidalino prisiminimais, pasidžiaugė vaikų pasiekimais. Ne viena mamytė ir ašarą nubraukė. Bet nereikia liūdėti prieš akis visa vasara – atostogos!

Showlist data is not configured

_____________________________________________________________________________________________________________________________

 Gegužės 24 d. pirmokai ir priešmokyklinės grupės  vaikai vyko į Kauno pramogų centrą MEGA CurioCity – miestą smalsiems vaikams! Šis edukacinis centras kelia nuostabą, ne tik vaikams , bet ir suaugusiems. Specialiai vaikams sukurtos erdvės: žmogaus kūno pažinimo erdvė, spalvų pažinimo erdvė, statybų ir dizaino ir kt. Taip pat žiūrėjome filmą vaikams „Ponas kūdikis“. Vaikai grįžo pavargę, bet laimingi.

Showlist data is not configured
 

______________________________________________________________________________________________________________                                                                  

                                                                         Žemės diena

   Mažieji „Ąžuoliukai“ mokosi mylėti žemę, rūšiuoja šiukšles, sėja ir rūpinasi augalais, pasivaikščiojimų metu stengiasi nemindyti mažų vabalėlių. Moka išgirsti ir pasidžiaugti parskridusių paukštelių giesmelėmis, pirmaisiais pumpurais. Todėl Žemės dienos proga visi kartu stengėmės, kaip mokėdami ją pasveikinti. Dainavome daineles ir puošėme žemės rutulį. Išsiaiškinome, kad „Žemėje gyvename ne tik mes...“

Showlist data is not configured

________________________________________________________________________________________________________________

RESPUBLIKINIS MAŽŲJŲ SKAITOVŲ KONKURSAS

„LIETUVA MANO DELNE“

Kovo 16 dieną, Kėdainių lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“ vyko mažųjų skaitovų konkursas. Konkurse dalyvavo priešmokyklinės grupės ugdytinės Milda Bartusevičiūtė ir Luknė Liberytė. Mergaitės deklamavo eilėraščius apie Lietuvą. Anzelmo Matučio „Tėvynė šneka“ ir Karolinos Kazlauskienės „Tai gražumas tėviškėlės“. Į šventę atvyko  kino ir teatro režisierius , rašytojas, poetas, dainuojamosios poezijos atlikėjas Vytautas Landsbergis. Vaikai kartu su juo dainavo, kūrė pasakas. Visi vaikai ir pedagogai apdovanoti diplomais ir saldžiomis dovanėlėmis. Pačius aktyviausius dalyvius apdovanojo ir poetas. Luknė su Milda gavo  diskus ir knygelę apie arkliuką Dominyką.

                                   Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Audronė Varkalienė

Showlist data is not configured

 ________________________________________________________________________________________________

„Bitučių“ grupės „Žalioji palangė“

Kaip ir kasmet, kovo mėnesį, priešmokyklinukai suskubo sėti daržoves. Pasėjome: pomidorų, agurkų, prieskonių, gėlių. Vaikai noriai pylė žemes, bėrė į žemę sėklytes, kiekvienas pažymėjo, kur ir ką sėjo. Visi kartu aptarėme ko reikia , kad sėklos sudygtų. Saulutės šviesos ir šilumos, nepamiršti pagirdyti vandenėliu. O, kad smagiau būtų ir sargą, „Žaliąjį agurkėlį“ pasisiuvom ir mūsų daržo saugoti pasodinom.

Showlist data is not configured

 ____________________________________________________________________________________________________

 Užgavėnių  šėlionės  „Ąžuoliuko“  kiemelyje

   Užgavėnės išskirtinė metų diena, viena linksmiausių žiemos švenčių. Nuo seno jos švenčiamos linksmai , triukšmingai, nes tikėta, kad, jei Gavėnia bus sutikta sočiai ir gerai pasilinksminus, tai vasarą nieko nestigs. Nors žiema pernai taip išsigando, kad šiemet labai nedrąsiai sugrįžo, ilgai neužsibuvo, bet vis tiek šaukėme „žiema, žiema bėk iš kiemo...“, „šalta žiema šalin eiki, o pavasari, ateiki...“

   Visa darželio bendruomenė pasiruošė tradiciniam ir triukšmingam žiemos išvarymui. Auklėtojos, darželio ugdytiniai, pradinių klasių mokytojos ir mokiniai, persirengę įvairiais personažais: čigonais, žydeliais, meškomis, ožkomis ir kt., susirinko į kiemą, kur visi linksmai šoko, dainavo, pokštavo, įvairiais burtais varė žiemą iš kiemo, vyko Lašininio ir Kanapinio  kova. Jie rungėsi  tarpusavyje. Lašininis ragino valgyti tik riebų maistą, Kanapinis peikė jo valgį ir ragino valgyti tik sveiką maistą. Šventės kulminacija – Morės deginimas, o kartu su ja ir negerų poelgių, pykčio, pavydo, patyčių, viso, kas bloga sudeginimas.

Showlist data is not configured
 

  ____________________________________________________________________________________________________                    

                        TU PATI GRAŽIAUSIA, MANO LIETUVA.        

                               Žmonių gimtinė - Lietuva.

                               Lietuvos gimtinė - Žemė.

                               Žemės gimtinė - Visata.

                               O mums gražiausia – LABŪNAVA.

  Tokiais žodžiais Vasario 14d.  Labūnavos darželyje į salę susirinkusius visų grupių ugdytinius kreipėsi  tautiškai apsirengusi auklėtoja Edita Skiparienė. Auklėtoja sveikino visus artėjančios iškilios ir reikšmingos Vasario 16-osios proga bei linkėjo pajusti pagarbą tautos ir valstybės simboliams. Kvietė vaikus žaisti, šokti, dainuoti. Vaikai suko ratelius ,,Mėnesėlis,‘‘ ,,Tu girela, Lietuvos‘‘ . Priešmokyklinukė Milda gražiai padainavo tarmiškai ,,Ciulias liulias mazuciuks‘‘. Visi linksmai atsakinėjo į klausimus. Vyresnieji išvardino daugelio  Lietuvos miestų pavadinimus, žinojo kas yra Lietuvos sostinė ir koks  stipriausias Lietuvos medis. Pabaigoje auklėtoja pakvietė vaikučius sudėlioti spalvingą ir gražų žodį LIETUVA.  Atsidėkodama kiekvienai grupei įteikė po  pačios pagamintą iš popieriaus - saldainių tortą. Geltonos spalvos tortas atiteko patiems mažiausiems ,,Nykštukų‘‘ grupės vaikams. ,,Kiškučiai‘‘ gavo žalios spalvos tortą. ,,Bitutėms‘‘ teko raudonas tortas. Renginį smagiai užbaigė Kėdainių kultūros centro popchoras ,,Perliukas‘‘, kurio vadovė Daiva Makutienė.

                                                                                                                Auklėtoja E. Skiparienė

Showlist data is not configured

______________________________________________________________________________________________________

...Tyliai ir paslaptingai į Žemę atkeliauja Kalėdos. Vaikų ir tėvelių džiaugsmui, naujos svajonės išsipildymui, šventės laukimui... Jis atsispindi ne tik gatvėse žybsinčių spalvotų girliandų lemputėse, ne tik ant eglutės šakelių tilindžiuojančiuose varpeliuose, bet ir vaikų akutėse, jų šypsenose, jų laiškuose Kalėdų Seneliui, kuriuose surašyti patys didžiausi norai ir troškimai.

O kaip pasiruošti Kalėdų šventei, kad ji virstu mažyčiu stebuklu ir vaikams , ir suaugusiems gali patarti „Bitučių“ grupės vaikai ir šalia jų esantys pedagogai. Dalinamės nuostabiomis akimirkomis iš renginio „Burtų naktis“, kuris vyko gruodžio 21 d.,17.30 val.

                                                                Grupės auklėtoja Audronė Varkalienė

Showlist data is not configured

________________________________________________________________________________

„Jūs palikite namus, paviešėkite pas mus...“

Gal pasidalinkim pasaulį...

Saulutė mums...

Šiluma Jums...

O gal geriau šitaip –

Gražiausios dainelės Jums...

O Jūs mums. 

   Lapkričio 24 d. „Ąžuoliuko“ skyriaus salėje vyko tradicinė senelių ir anūkėlių šventė. Į šventę , kaip ir kasmet suvažiavo seneliai iš įvairių Lietuvos kampelių. Vaikai savo mylimiems seneliams dainavo, deklamavo ir šoko. O seneliai, taip pat nenusileido savo anūkams, parodė kokius darbus dirba advento metu. Kartu su anūkais žaidė, šoko, lenktyniavo. Seneliai vaikučiams dovanojo  naujų žaidimų, saldžių dovanėlių. Darželio bendruomenė vaišino senelius savo rankomis keptais pyragais ir kvapnia arbata.

Showlist data is not configured
 

____________________________________________________________________________________________________________________________ 

   Lapkričio mėnesį  baigėme  „Saulėto oranžinio traukinio kelionę“.  Baigiamieji darbai suteikė vaikams daug džiugių išgyvenimų. „Bitučių“ grupės vaikai  rinko moliūgų sėklas, spaudė sultis. Patys  gėrė ir draugus vaišino. Visų grupių auklėtojos, Trečiokų mokytoja Jurgita,  išpjaustė iš moliūgų žibintus, kurie visą mėnesį džiugino  vaikučių ir jų tėvelių  akis, bei šildė širdeles.

Showlist data is not configured

__________________________________________________________________________________________________ 

„SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ PER LIETUVĄ“

    „Ąžuoliuko“ skyriaus  bendruomenė dalyvavo respublikiniame švietimo įstaigų ekologiniame  projekte „Saulėto oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą“. Pavasarį vaikai kartu su auklėtojomis pasėjo moliūgus, augino juos ir prižiūrėjo. Sušilus orams parsinešė  daigelius  namo. Kartu su brangiausiais savo aplinkos žmonėmis vaikai augino moliūgus, o rudenį , su rūpesčiu ir meile užauginti moliūgai grįžo į darželį, į tą vietą, kur buvo pasodinti. Suteikdami vaikams naujų įspūdžių, bendruomenės nariai sukūrė ilgą saulėtą oranžinį moliūgų traukinį, kurio kiekvienas vagonėlis susideda iš pedagogų, tėvų ir vaikų bendradarbiavimo vaisiaus.

   Kad mūsų traukinukas būtų kuo ilgesnis, į  talką pasikvietėme  ir pradinių klasių mokinius  bei mokytojus. Mokiniai nešė moliūgus , kūrė eilėraščius  ir receptus. Buvo išrinkti didžiausių moliūgų augintojai, Tautvydo Mikalausko (priešmokyklinė grupė) moliūgas savo didumu pralenkė visus, o pradinukų tarpe nugalėjo Medo Kumečio moliūgas. Traukinio ilgis  28 metrai, atnešti 53 moliūgai, 16 cukinijų ir 8 patisonai. Visi  dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

 Ačiū visiems padėjusiems įgyvendinti šį projektą!

                                                                   Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Audronė Varkalienė  

Showlist data is not configured
 

 

2016 – 2017 m. m. 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

„Velykos atėjo, margučiai riedėjo“ 

   Balandžio 1 d. „Ąžuoliuko“ skyriaus salėje vyko Atvelykio šventė. Auklėtojos vaikams  parodė spektaklį „Didysis kiaušinis“, o Velykų bobutė, meninio ugdymo pedagogė  Rita Kučiauskienė pasekė vaikams pasaką  „Velykė ir kiškeliai“. Visi kas norėjo išbandė jėgas margučių ridenimo , margučio su šaukštu nešimo rungtyse. Šventė buvo smagi ir linksma, kupina skambių dainų, muzikos, vaikų juoko.

Showlist data is not configured

******************************************************************************************************************************************************************

Rami vakaronė

   Kovo 25 d. “Nykštukų „ grupėje vyko rami  Velykinė vakaronė „Mylu  mylu spust, prie širdelės glust“. Džiugu, kad susirinko visų šiuo metu lankančių ugdymo grupę ugdytinių  tėveliai pavakaroti, pabūti kartu. Tėveliams trumpai buvo pristatyti  „Nykštukų“ grupės užsiėmimai, demonstruojamos skaidrės. Buvo skatinama draugystė, paprastas bendravimas. Kūrybiškai įterpti žaidimai padėjo sukurti bendrumo jausmą. Vaikai traukinuku vyko į „Pasakų šalį“, kurioje statė namelį, gėrė arbatą. Tėveliams  mažieji išdrįso parodyti spektakliuką „Katinėlis ir pelytė“, žaidė žaidimą „Nešu, nešu kiaušinėlį“. Vakaronės pabaigoje visi susibūrė bendrai veiklai – gamino velykinę dovanėlę. 

                          Grupės auklėtoja     E. Skiparienė

Showlist data is not configured

*******************************************************************************************************************************************************************

Poezijos konkursas

 Labūnavos pagrindinės mokyklos  „Ąžuoliuko“ skyriaus  priešmokyklinės grupės ugdytiniai, balandžio 24 dieną,  dalyvavo Kėdainių rajono  l/d mažųjų skaitovų poezijos konkurse  „Ant vyturio sparnų“ , kurį organizavo Kėdainių l/d „Vyturėlis“. Vaikai inscenizavo  Joanos Rimkutės-Anusauskienės  eilėraštį „Žvirblio ir Rainiuko draugystė“.                                                                         Audronė Varkalienė           

 

Showlist data is not configured

*******************************************************************************************************************************************************************

„Ąžuoliuko“ skyriuje paminėta Pasaulinė Žemės diena

Kovo 21 dieną Labūnavos pagrindinės mokyklos „Ąžuoliuko“ skyriuje suorganizuotas šventinis renginys priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikams. Renginio metu skyriaus ugdytiniams buvo sekama „žemės pasaka“, stengiantis vaikams įdiegti, kad visa kas gyva, reikia saugoti, kad žemė kaip ir žmonės gali būti jausminga, draugiška ir labai  dosni. (Skaidres paruošė  ir demonstravo Edita).

Aktyviausi patys mažiausi „Nykštukų“ grupės  ugdytiniai, ne tik klausėsi pasakos, bet ir šventę praturtino gražiais inkilais. Inkilus padovanojo Jokūbo tėtis - miškininkas Remigijus Bučinskas.

Kieme visus vaikus sveikino auklėtojos su atbundančios žemės  švente ir kvietė ugdytinius mėgdžioti paukštelių balsus, puošti medžius pačių gamintais spalvingais paukšteliais. Pabaigoje visi draugiškai žemę apkabinome. Taip savo mažomis rankelėmis išreiškėme meilę žemei. 

                     „Nykštukų“ gr. auklėtoja Edita Skiparienė

Showlist data is not configured

***********************************************************************************************************************************************************************************************************************

Rajoninė šventė „Šnekučių teatras“

 

   Labūnavos pagrindinės mokyklos mokiniai  ir „Ąžuoliuko“ skyriaus ugdytiniai, kartu su vyresniąja specialiąja pedagoge Ramute Saltoniene ir priešmokyklinio ugdymo pedagoge Audrone Varkaliene, dalyvavo rajoninėje šventėje „Šnekučių teatras“, kuri vyko 2016 m. kovo 17 d. Kėdainių mokykloje-darželyje „Puriena“. Vaikai inscenizavo K. Kubilinsko pasaką „Katinėlis ir gaidelis“. Vaidino: Kamilė Ardavičiūtė ( 5 klasė),  Kajus Rajackas ( 1 klasė), Justė Bagdonaitė ( priešmokyklinė grupė), Jokūbas Raižys( priešmokyklinė grupė).

Showlist data is not configured

****************************************************************************************************************************************************************

Vienas žodis – Lietuva 

   Vasario 16- oji  -  ypatinga  šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų. „Ąžuoliuko“ skyriaus ugdytiniai nešini trispalvėmis vėliavėlėmis , rinkosi į papuoštą salę. Juos pasitiko auklėtoja Gražina Činikienė ir meninio ugdymo  pedagogė Rita Kučiauskienė. Vaikai dainavo daineles , šoko tautinius ratelius, deklamavo eiles Lietuvai.  Tačiau vaikai lieka vaikais, jiems reikia žaidimų, todėl auklėtoja Gražina pakvietė vaikus į savotiškas lenktynes , kas greičiau iš kaladžių sudės  trispalvę, kas ant didelio lapo priklijuos daugiau plytų ir pastatys  Gedimino pilį, o iš spalvotų saldainiukų sudėlios Lietuvos tortą. Žinoma smagiausia jį suvalgyti...

Showlist data is not configured

*****************************************************************************************************************************************************************

Užgavėnių šventė

Vasario 9 dieną, Ąžuoliuko skyriaus kiemelyje, vyko Užgavėnių šėlionės. Visus pasitiko šventės kvieslys - meška (auklėtoja G. Činikienė). Ji ragino valgyti sočiai, linksmintis, nes taip greičiau pavasarį prisikviesime.

Įvairiais personažais pasipuošę ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir pradinukai šoko, žaidė, dainavo, dalyvavo blynų valgymo varžybose, virvės traukimo rungtyje.

Šventėje netrūko nieko: nei sočių vaišių, nei Lašininio (mokytoja J. Ališauskienė) ir Kanapinio (auklėtoja E. Skiparienė)  kovos, nei Morės deginimo. Linksmas melodijas rateliams grojo Labūnavos kultūros skyriaus darbuotojas A. Kučiauskas.

Panašu, kad „Ąžuoliuko“ skyriaus ugdytiniai, pradinukai ir visa bendruomenė linksmai ir trankiai žiemą išprašė iš kiemo.

Jurgita Vaitiekūnienė

Showlist data is not configured

*******************************************************************************************************************************************************************

Žiemos linksmybės "Ąžuoliuko" kiemelyje

Showlist data is not configured

*********************************************************************************************************************************************************************

„Iš vaikystės ateina Kalėdos...“

 

Gruodžio 21 dieną „Ąžuoliuko“ skyriaus salėje, vaikai kartu su savo tėveliais ramiai leido vakarą. Vakarojimo tikslas – pabūti drauge su šeima, artimaisiais ir sulaukti artėjančio Kalėdų stebuklo... Visi džiaugėmės prisiminę ir išsaugoję senolių tradicijas, dvasingai praleidę laiką, pasisotinę vieni kitų gerumu, atjauta, buvimu drauge.

Showlist data is not configured

*********************************************************************************************************************************************************************

„Atverkim skrynią mes senolių“

 

Lapkričio 27 d.  „Ąžuoliuko“ skyriaus salėje vyko tradicinė senelių ir anūkėlių  šventė. Vaikų akys spindėjo iš džiaugsmo, jie mojavo savo seneliams, šoko ratelius, dainavo, deklamavo eilėraščius iš visos širdies. Seneliai buvo ne tik klausytojai, bet ir aktyvūs dalyviai, - kartu šoko su savo anūkėliais.

Showlist data is not configured

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com