Parama ir rėmėjai

Mieli tėveliai, įstaigos darbuotojai

ir  visi mūsų mokyklai bei švietimui neabejingi žmonės!

Labūnavos pagrindinės mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja už visokeriopą paramą mokyklai.

Mokykla – biudžetinė įstaiga, bet ieško ir kitų finansinių galimybių įstaigos interjero atnaujinimui,  ugdymo proceso modernizavimui, mokinių poilsio zonų įrengimui, taip pat siekia tobulinti bendruomenės narių skatinimo sistemą.

Maloniai prašome, kas galite  skirti 2 procentus 2016 m. sumokėto savo pajamų mokesčio Labūnavos pagrindinės mokyklos  veiklai tęsti ir vystyti.

Nusprendę skirti iki 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio dalį mokyklai iki š.m. gegužės 1 dienos, turite užpildyti bei pateikti FR0512 formos (03 versija) prašymą.

Pildant Jums prireiks šių duomenų:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris  191020750

Paramos gavėjo pavadinimas  Kėdainių r. Labūnavos  pagrindinė mokykla

Prašymas Valstybinei mokesčių inspekcijai gali būti pateiktas tokiais būdais:

1.   Elektroniniu būdu ( per naudojimo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt

2.  Atsiųstas paštu. Voką su užpildyta prašymo forma galite  išsiųsti paštu adresu: Deklaracijų tvarkymo skyriui, Neravų 8, Druskininkai, LT-66257. Užpildytą formą įdėkite į voką, užklijuokite ir pasirašykite ant užklijuotos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko, nepažeidus parašo vientisumo. Nepamirškite ant voko nurodyti savo atgalinį adresą.

3.   Prašymo formą galite gauti  iš klasės ar grupės auklėtojo, mokyklos buhalterijoje  arba tiesiog susisiekti tel. +370 657 54421  , užpildyti ir grąžinti į mokyklą.

Būtume labai dėkingi, jeigu Jūs ir jūsų artimieji bei pažįstami atsilieptumėte į šį prašymą ir prisidėtumėte gerinant Labūnavos pagrindinės mokyklos mokinių ir ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymosi  sąlygas. Paskirdami  savo jau sumokėtą pajamų mokesčio dalį ugdymo įstaigai investuojate į vaikų ateitį.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už palaikymą,  supratimą ir paramą.

Pagarbiai,

Rita Karnilavičienė

Labūnavos  pagrindinės mokyklos direktorė

_____________________________________________________________________________________________

PARAMOS LĖŠŲ  PANAUDOJIMAS 2016 m.

Projektoriai, televizoriai

2899,74

Vėjapjovės 3 vnt.

Lentynos - spintos lietuvių kabinete