Konferencija „Vabalų pasaulyje“

TPL_ON
Created: 10 January 2018

Jau penktąjį kartą mūsų mokykloje buvo organizuota rajono pradinių klasių mokinių gamtos mylėtojų konferencija. Daugiau nei trisdešimt pradinių klasių mokinukų iš šešių rajono pradinio ugdymo įstaigų susirinko į Labūnavos pagrindinę mokyklą, pažintinę-praktinę konferenciją „Vabalų pasaulyje“. Vaikai ne tik klausėsi vieni kitų pranešimų, bet ir turėjo galimybę gyvai pamatyti pačius įvairiausius vabalus, drugius ir net įspūdingo dydžio vabalą raganosį.

Vaikai ir jų mokytojai labai džiaugėsi apsilankę mūsų mokykloje, susidomėję klausėsi VĮ „Miškų urėdijos“ vyriausiausiojo miškininko Kazio Vutenco pasakojimo apie vabalus bei jo surinktą Lietuvos vabalų kolekciją ir VĮ „Miškų urėdijos“ Labūnavos girininkijos girininko Remigijaus Bučinsko pasakojimo apie vabalų gyvenimą miške.

Labiausiai mokinius sudomino Gabrieliaus Jodoko iš Akademijos įspūdingų drugių kolekcija, surinkta krikšto tėčio. Daug emocijų vaikams sukėlė nepakartojami Gabrielės Ramonaitės iš „Aušros“ augintiniai tarakonai, kuriuos mergaitė atsivežė į konferenciją ir leido vaikams jais pasidžiaugti, palaikyti rankose“.

Plačiau skaitykite http://muge.eu/vienai-dienai-paniro-i-vabalu-pasauli/

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Diana Dovydavičiūtė

 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com