Kūno kultūros pamokos baseine

TPL_ON
Created: 10 January 2018

Jau keleri metai mūsų mokyklos pradinukai aktyviai dalyvauja Lietuvos plaukimo federacijos kartu su Švietimo ir mokslo ministerija bei Kūno Kultūros ir sporto departamento organizuojamoje programoje „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“, kurios pagrindinis tikslas – išmokyti vaiką apsiprasti su vandens aplinka, nebijoti vandens ir, žinoma,  išmokti plaukti.

Mūsų mokyklos bei skyrių pradinių klasių mokiniai lankė plaukimo užsiėmimus rugsėjo – gruodžio mėnesiais ir vieną savaitinę kūno kultūros pamoką dirbo baseine su plaukimo teneriu. Užsiėmimuose vaikai išmoko saugiai elgtis vandenyje, įveikė baimes, atliko įvairiausius vandens pratimus bei pramoko plaukti. Po šių pamokų vaikas tampa saugesnis vasaros pramogų metu, pagerėja jo sveikatos būklė, nes vandenyje aktyviai dirba visi kūno raumenys, gerėja kraujotaka bei plaučių ventiliacija.

Nuoširdžiai dėkojame T. Pakščiui už kvietimą dalyvauti programoje. Didelis ačiū nuostabioms plaukimo trenerėms D. Gumuliauskaitei bei A. Stravinskienei už nuoširdų darbą su mažaisiais plaukikais bei įdomias plaukimo pamokas.

Pradinių kl. mokytoja metodininkė D. Dovydavičiūtė

 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com